Jak znaleźć właściciela nieruchomości – znając adres lub numer działki? cz.I

W znalezieniu kontaktu do właściciela pomagają portale internetowe – jednym z nich jest EKW plus beta który umożliwia: 

Znalezienie numeru księgi wieczystej konkretnej nieruchomości na podstawie samego adresu i położenia. Znając numer księgi wieczystej masz możliwość przeglądać jej treść w sądzie wieczystoksięgowym lub elektronicznie za pomocą portalu Ministerstwa Sprawiedliwości. Z treści księgi wieczystej otrzymasz informacje o właścicielu danej nieruchomości, dacie zakupu, powierzchni, ostrzeżeniach, hipotekach itp.

Odnalezienie wszystkich nieruchomości spełniających określone kryteria wyszukiwania takiej jak miejscowość/ulica/numer budynku, określona powierzchnia, ostrzeżenia wpisane w dziale trzecim, hipoteki w dziale czwartym, dzięki czemu w łatwy sposób precyzyjnie dotrzesz do konkretnych wyników wyszukiwania.

Potrzeba: Szukasz wszystkich nieruchomości w Warszawie położonych przy ul. Marszałkowskiej o powierzchni min. 70m2 z wpisem ostrzeżenia w dziale trzecim lub z hipoteką przymusową w dziale czwartym.

Rozwiązanie: Wystarczy, że wpiszesz w kryteriach miasto, ulicę oraz zaznaczysz potrzebne filtry, a po kilku chwilach otrzymasz listę gotową do pobrania listę nieruchomości wraz z ich księgami wieczystymi.

Na pytanie – jaka jest aktualność wyników wyszukiwania?
Stale aktualizowane wyniki wyszukiwania, aby dostarczyć możliwie precyzyjne dane. W przypadku jakichkolwiek reklamacji sugerowany jest kontakt mailowy.

Obserwuj nas na bieżąco będą pojawiać się ciekawe praktyczne zagadnienie pośrednictwa nieruchomości. 

strona internetowa portalu: https://ekw.plus